طراحی سایت فوق سریع سه روزه

سه روزه!!

سامانه مدیریت محتوی (CMS) وردپرس در حال حاضر بیش از ۳۸ درصد سایت‌های دنیا را شامل می‌شود. یعنی ۳۸ درصد سایت‌های دنیا با این سیستم ساخته شده‌اند. از سایت‌های کوچک یک صفحه‌ای تا سایت‌های مجله‌ای و بزرگ.

ما از این سامانه برای ایجاد یک سایت سبک سریع و چابک استفاده می‌کنیم و برای شما یک سایت سریع با افزونه‌های پرقدرت و پرمیوم  ایجاد می‌کنیم که نیاز شما را براورده کند.

چجوری؟

شما به ما مراجعه می‌کنین و یه جلسه آنلاین سریع میذاریم، و نیازها و مولفه‌‌های شما رو مشخص می‌کنیم و قرارداد می‌بندیم و دو روز بعد سایت شما آمادست و روز سوم هم برای رفع ایرادات و اصلاحات بر طبق سلیقه شما سپری خواهد شد و واوووو سایتتون آمادس!

توی این سایت پرسرعت شما این بخش‌ها خواهد بود: صفحه اصلی، صفحه تماس با ما، صفحه درباره ما، پانوشت شخصی‌سازی شده، محتوی اولیه مناسب بارگزاری شده.

چقد باید بدم!

معمولا وقتی عجله دارین همه چیز گرون میشه اما واقعیتش اینه ما سعی می‌کنیم حلال‌خور بمونیم! و از نیاز شما سوء استفاده نکنیم. برای راه‌اندازی یه سایت خرید دامنه، فضای میزبانی، خرید ابزارهای خاص برای تسریع در ساخت نیاز داریم. به این هزینه‌ها کار نیرو انسانی رو باید اضافه کنیم.

برای سال ۱۴۰۰ این قیمت بین ۳ الی ۴ میلیون بسته به جزئیات است.