موارد رایگان

انتقال دهنده روی سرور
این یک کد php رایگان است که ما در پروژه‌ای آن را بهبود دادیم و بروز کردیم، اما تصمیم گرفتیم همچنان رایگان بماند. کافیست این کد را روی سرورتان قرار دهید و آن را فراخوانی کنید تا اجرا شده و به وسیله آن یک فایل را از اینترنت مستقیم روی سرور خودتان دانلود کنید،‌آن‌هم با سرعت باور نکردنی سرورها !
بایگانی فایل‌ها بدون دیتابیس
اینم یه کد رایگان دیگه بود که ما اونو بهبود دادیم و تصمیم گرفتیم اینم رایگان و سریع در دسترس باشه. اگر نیاز دارید تا مخاطب‌هاتون به فایل‌های FTP دسترسی داشته باشند ولی پیچیدگی دیتابیس رو نداشته باشید و با آپلود کردن بلافاصله در دسترس مخاطب قرار بگیره احتمالا این بدردتون میخوره. آمار دانلود، زیپ کردن کل پوشه برای دانلود،‌ آخرین آپدیت فایل از مزایای این اسکریپته.
نرم‌افزار رمزنگار فایل رایگان برای ویندوز
نرم‌افزار رمزنگار فایل ایواسافت، یک رمزنگار فایل است که از الگوریتم رمزنگاری متقارن اختصاصی ما استفاده می‌کند. برای استفاده از این نرم‌افزار باید فرستنده و گیرنده فایل این نرم‌افزار را داشته باشند و کلید رمزنگاری را هم با یکدیگر به اشتراک گذاشته باشند. با توجه به اختصاصی بودن الگوریتم آن و پیچیدگی آن یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال پنهان فایل محسوب می‌شود.