طراحی سایت شرکت یا موسسه

اگر شما یک شرکت نوپا یا موسسه عام المنفعه هستید که نیاز به ایجاد یک پایگاه خوب و فعال دارید که در صادرات یا واردات بتوانید از آن استفاده کنید یا به نوعی کارت ویزیت آنلاین و کاتالوگ آنلاین محصولاتتان باشد، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در این روزها و پس از کرونایی شدن دنیا، داشتن یک فروشگاه آنلاین یکی از ضروریات هر کسب‌و کار است. اگر شما هم می‌خواهید در دینای مجازی مغازه‌ای باز کنید ما می‌توانیم هم در حوزه سیاست‌گذاری فروش به شما مشورت بدهیم و هم در حوزه فنی شما نیاز شما را برآورده کنیم.

طراحی سایت رزومه و شخصی

اگر شما نیاز به طراحی یک رزومه آنلاین دارید یا در حال تبدیل شدن به چهره هستید و نیاز است که نوشته‌ها، محصولات و آنچه ساختید را یکجا در دسترس قرار دهید ما می‌توانیم در این بخش با شما همراه شویم. البته همیشه برای آدم‌های مشهور جای تخفیف خوبی گذاشته‌ایم.

طراحی سایت خبری

در عصر حاضر اساسا بستر همچنین فعالیت‌هایی در فضای سایبر است. که ضرورت داشتن یک سایت کارآمد و بروز را دو چندان می‌کند. هزینه‌های طراحی این سایت‌ها  بسته به حجم واقعی محتوی و تعداد صفحات ساخته شده تعیین می‌شود و شاید نتوان محدوده قیمتی دقیقی را برای آن بیان کرد. اما خب، مبالغ روبرو مظنه‌ای است برای آنکه بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

طراحی سایت علمی، تخصصی

سایت‌ها هر چقدر پربارتر، فرهنگ جامعه غنی‌تر، خب! گروه ما هم دوست دارد بجای کار درآمدزا کارهایی را بکند که علاوه بر درآمد وجوه عام المنفعه نیز داشته باشد. و جه چیزی بهتر از یک سایت تخصصی که اطلاعات بروز و مکفی را در اختیار وب فارسی قرار می‌دهد؟ ایندست سایت‌ها زمان بیشتری از ما می‌برد اما سعی می‌کنیم قیمت آن به نسبت دیگر سایت‌ها در مقایسه با زمان و وقتی که می‌گذاریم کمتر باشد.

طراحی سایت مذهبی و جهادی

هزینه‌ها در این‌دست سایت‌ها باید بسیار پایین باشد چون درآمد مالی آنچنانی هم ندارند اما برخی هزینه‌ها مثل خرید هاست و دامنه و … دست ما نیست و ما هم رایگان نمی‌توانیم کار کنیم. اما سعی می‌کنیم با مذاکره و برآورد نیاز و مقدار «اثرگذاری» مجموعه شما به قیمت‌های معقول و مرضی الطرفین برسیم.