چه نوع پایگاهی نیاز دارید؟

بازار برنامه‌نویسی و طراحی وب امروز کشور به علت نبودن نظام واحد قیمت‌گذاری، دچار آشفتگی است و حضور در این بازار و فعالیت منصفانه در آن را به کاری دشوار تبدیل کرده است. عدم آشنایی مشتریان با جزئیات فنی موجب شده است تا فرصت‌طلبان اقدام به سوء استفاده از شرایط کرده، امنیتِ بازار و کسب و کار را به مخاطره بیاندازند. از طرف دیگر، از بین رفتن اعتماد مشتریان به بازار باعث شده است تا نگاه آن‌ها به قیمت‌های منصفانه هم با شک و تردید همراه باشد و در بسیاری از موارد زمینه ایجاد سوء تفاهم را به وجود آورد. ایواسافت در چنین وضعیتی تلاش می‌کند تا با ارائه قیمت‌هایی منصفانه بتواند ضمن رعایت حقوق مشتری، کیفیت محصول نهایی را تضمین کند. از این رو در ادامه این متن، سیاست قیمت‌گذاری در ایوا را به طور شفاف مرور خواهیم کرد.

قیمت‌گذاری سایت‌های وردپرسی

امروزه ساختن سایت با وردپرس و آماده‌سازی آن از همیشه ساده‌تر است و تقریبا هر کسی می‌تواند با چند ساعت کلنجار رفتن با آن، اصول کلی وردپرس را فراگرفته و اقدام به طراحی سایت کند. بنابراین راه‌اندازی سایت وردپرسی با تنظیمات اولیه، با استفاده از یک قالب آماده ساده نمی‌تواند قیمتی بیش از ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان داشته باشد. پس از این هر قدر که سایت جزئیات بیشتری داشته باشد یا از قالب آماده پیچیده‌تری استفاده کند و یا دارای صفحات اختصاصی با قابلیت طراحی با «صفحه‌ساز‌های وردپرس» را داشته باشد قیمت راه‌اندازی آن سایت نیز افزایش پیدا می‌کند و ممکن است بین ۳ تا ۵ میلیون تومان به قیمت آن اضافه کند. قیمت‌گذاری‌های فوق برای زمانی است که در طراحی سایت صرفا از قالب‌ها و افزونه‌های رایگان و یا قابل خرید وردپرسی استفاده شود و طراحی صفحات آن با استفاده از صفحه‌ساز‌های وردپرس بدون نیاز به برنامه‌نویسی امکان‌پذیر باشد اما بخش‌هایی از سایت که نیازمند برنامه‌نویسی یا دست بردن در کد‌های موجود داشته باشند، به طور کامل فرآیند قیمت‌گذاری متفاوتی دارند که در بخش مربوطه توضیح داده خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که اضافه کردن امکانات مختلف به سایت مثل فروشگاه، … نیز به صورت مجزا به قیمت نهایی سایت اضافه خواهد شد.

قیمت‌گذاری برنامه‌نویسی

قیمت‌گذاری برای برنامه‌نویسی نرم‌افزار‌های تحت ویندوز یا تحت وب و همچنین برنامه‌نویسی وردپرس با توجه شرایط مختلف از جمله زبان، پلت‌فرم، پیچیدگی، جدید بودن موضوع برنامه می‌تواند متفاوت باشد. در این زمینه قیمت‌گذاری به صورت ساعتی خواهد بود و بر اساس شرایط مذکور و همچنین تخصص برنامه‌نویس، قیمت‌گذاری انجام خواهد شد. در ادامه میانگین قیمت خدمات مختلف ارائه شده توسط ایواسافت، بر اساس عرف و همچنین فراگیری استفاده از آن‌ها آمده است. لازم به ذکر است که این قیمت‌ها صرفا بر اساس میانگین عرفی بوده و قیمت نهایی هر پروژه بسته به امکانات لازم برای آن می‌تواند با لیست زیر متفاوت باشد. شما همیشه می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق، با کارشناسان ایوا تماس حاصل کرده و قیمت خدمات را بر اساس نیازمندی خود جویا شوید.

تعرفه طراحی سایت سال ۱۴۰۱

امسال تغییر قیمت نداریم

طراحی سایت شرکت یا موسسه

اگر شما یک شرکت نوپا یا موسسه عام المنفعه هستید که نیاز به ایجاد یک پایگاه خوب و فعال دارید که در صادرات یا واردات بتوانید از آن استفاده کنید یا به نوعی کارت ویزیت آنلاین و کاتالوگ آنلاین محصولاتتان باشد، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در این روزها و پس از کرونایی شدن دنیا، داشتن یک فروشگاه آنلاین یکی از ضروریات هر کسب‌و کار است. اگر شما هم می‌خواهید در دینای مجازی مغازه‌ای باز کنید ما می‌توانیم هم در حوزه سیاست‌گذاری فروش به شما مشورت بدهیم و هم در حوزه فنی شما نیاز شما را برآورده کنیم.

طراحی سایت رزومه و شخصی

اگر شما نیاز به طراحی یک رزومه آنلاین دارید یا در حال تبدیل شدن به چهره هستید و نیاز است که نوشته‌ها، محصولات و آنچه ساختید را یکجا در دسترس قرار دهید ما می‌توانیم در این بخش با شما همراه شویم. البته همیشه برای آدم‌های مشهور جای تخفیف خوبی گذاشته‌ایم.

طراحی سایت خبری

در عصر حاضر اساسا بستر همچنین فعالیت‌هایی در فضای سایبر است. که ضرورت داشتن یک سایت کارآمد و بروز را دو چندان می‌کند. هزینه‌های طراحی این سایت‌ها  بسته به حجم واقعی محتوی و تعداد صفحات ساخته شده تعیین می‌شود و شاید نتوان محدوده قیمتی دقیقی را برای آن بیان کرد. اما خب، مبالغ روبرو مظنه‌ای است برای آنکه بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

طراحی سایت علمی، تخصصی

سایت‌ها هر چقدر پربارتر، فرهنگ جامعه غنی‌تر، خب! گروه ما هم دوست دارد بجای کار درآمدزا کارهایی را بکند که علاوه بر درآمد وجوه عام المنفعه نیز داشته باشد. و جه چیزی بهتر از یک سایت تخصصی که اطلاعات بروز و مکفی را در اختیار وب فارسی قرار می‌دهد؟ ایندست سایت‌ها زمان بیشتری از ما می‌برد اما سعی می‌کنیم قیمت آن به نسبت دیگر سایت‌ها در مقایسه با زمان و وقتی که می‌گذاریم کمتر باشد.

طراحی سایت مذهبی و جهادی

هزینه‌ها در این‌دست سایت‌ها باید بسیار پایین باشد چون درآمد مالی آنچنانی هم ندارند اما برخی هزینه‌ها مثل خرید هاست و دامنه و … دست ما نیست و ما هم رایگان نمی‌توانیم کار کنیم. اما سعی می‌کنیم با مذاکره و برآورد نیاز و مقدار «اثرگذاری» مجموعه شما به قیمت‌های معقول و مرضی الطرفین برسیم.